ANT TÜNELCİLİK İNŞAAT Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti; 2014 yılında Murat TOKSÖZ ve Ali DURANOĞLU ortaklığında kuruldu. Yönetim Kurulu iki ortak tarafından oluşturulmuş olup, ortaklar şirkette aktif olarak çalışmaktadırlar.

Şirketimiz kurumsal yapısına kavuşmadan önce inşaat sektörü içerisinde gerçekleştirdiği faaliyetlerle edindiği bilgi birikimi ve tecrübeyi genç ve dinamik bir kadroyla birleştirmeyi başarmıştır. Kurulumu itibarı ile 5 yıllık bir firma olsa bile kurucularının 17 yıllık iş deneyimini, mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Öncelikli faaliyet konuları arasında otoyol tünelleri, metro tünelleri ve baraj tünelleri bulunmaktadır. Tünellerinin kazısı, tahkimatı, su yalıtım işleri, tünel enjeksiyonu ve betonlanması işleri, yapılmaktadır. Köprü, Menfez ve Viyadük gibi uzmanlık isteyen konularda başarılı çalışmalar yapmaktadır

ANT TÜNELCİLİK İNŞAAT bugüne kadar bitirdiği bütün işlerde ve gelecekte de taahhüt edeceği bütün işlerde kaliteyi ön plana çıkarmış olup, kaliteli hizmet anlayışı ve şirket sorumluluğu her zaman önceliğimiz olmuştur.

ANT TÜNELCİLİK İNŞAAT kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyip, kendi sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Türkiye’nin güçlü ve saygın şirketleri arasındaki yerini almak için gereken tüm basamakları istikrar ve güvenle çıkmaktadır.